ד"ר נדיה זבלוצקי רפואת עור ואסתטיקה

א'-ה' 7:30 - 19:30 | ו' 9:00 - 13:00

בנימין מזר 20, באר שבע​

073-7797772

רפואה אסתטית

עולם היופי משתנה, טרנדים באים והולכים, אבל דבר אחד תמיד נשאר: כולם רוצים להיראות יפים וצעירים. לפני כמה שנים היה צריך לעבור ניתוחים פולשניים עם זמן התאוששות ארוך כדי להשיג מראה צעיר, והתוצאה היתה מאוד ניכרת לעין, "עשויה" מדי. כיום טיפולי היופי מתבצעים כמעט ללא התערבות כירורגית, באמצעות ציוד חדשני, והתוצאה נפלאה, טבעית מאוד. העור קורן, והמטופל לא נראה כאילו הוא עבר תהליך כלשהו, הוא פשוט נראה רענן וזוהר.

אילו טיפולים ניתן לקבל במרפאה של ד"ר נדיה זבלוצקי?

אנו מציעים מגוון טיפולים אסתטיים מתקדמים, המבוצעים על ידי צוות רופאים מנוסים בהובלת ד"ר נדיה זבלוצקי. הטיפולים שלנו מיועדים לשפר את מראה העור והגוף, ולהעניק ללקוחותינו מראה צעיר, זוהר ומלא ביטחון.

מזותרפיה

מזותרפיה היא טיפול אסתטי המבוצע על ידי הזרקת חומרים מזינים, ויטמינים ומינרלים ישירות לעור. הטיפול מסייע לשפר את מרקם העור, להפחית קמטוטים וקמטים, ולשפר את מראה העור הכללי. אגב, אנו מבצעים גם מזותרפיה לשיער – למניעת נשירה.

עיבוי ועיצוב שפתיים

עיבוי שפתיים הוא טיפול אסתטי המבוצע על ידי הזרקת חומצה היאלרונית לשפתיים, במטרה לעצב אותן, להגדיל את נפחן ולשפר את פרופורציות השפתיים.

החלקת קמטים

לפעמים קמט אחד בין הגבות גורם לכם להיראות זעופים, וקמטים בצדי הפה גורמים לכם להיראות עצובים – לכן חשוב להחליק את הקמטים ולשפר את מראה והבעת הפנים. אנו מבצעים טיפולי אסתטיקה לטיפול בקמטים על ידי הזרקת בוטוקס לקמטי הבעה. הטיפול מסייע להפחית את עומק הקמטים, להחלקת קווי ההבעה ולשיפור מראה הפנים. 

מילוי וטשטוש קמטים

מילוי וטשטוש קמטים הוא טיפול אסתטי המבוצע על ידי הזרקת חומרי מילוי כמו חומצה היאלרונית או קולגן, ישירות לקמטים. הטיפול מסייע להפחית את עומק הקמטים, לטשטש אותם ולהעניק לעור מראה מוצק וחלק יותר.

העלמת נימים

ההעלמת נימים נעשית מטעמים אסתטיים ורפואיים; הם יכולים להיות סימן לבעיות רפואיות ומשפיעים על מראה העור. מטפלים בנימים באמצעות לייזר או קרן אור להשמדת כלי דם קטנים, מה שמעניק לעור מראה אחיד יותר.

הסרת כתמים מהפנים וטיפול בפיגמנטציה

הסרת כתמים וטיפול בפיגמנטציה בעור הם טיפולים נפוצים, נגרמים על ידי חשיפה לשמש, שינויים הורמונליים, תרופות, מחלות עור וגנטיקה. משתמשים בלייזר, קרן אור וחומרים כימיים להבהרת הכתמים ושיפור מראה העור.

הסרת נקודות חן

נקודות חן הן נגעים עוריים שכיחים שנגרמים על ידי הצטברות של תאי מלנוציטים, התאים האחראים על פיגמנטציה של העור. רוב נקודות החן אינן מזיקות, אך במקרים מסוימים הן עלולות להפוך לממאירות. במרפאה שלנו אנו מסירים נקודות חן בעלות חשד להפוך לממאירות, וגם מסיבות אסתטיות – אנשים רבים לא אוהבים הימצאות של נקודת חן גדולה על פניהם או גופם (או כמה נקודות חן), ומעדיפים להסירן. אנו עושים זאת באמצעות לייזר.  

טיפול באקנה

אקנה היא מחלת עור נפוצה שגורמת להופעת פצעונים ו"שחורים", והיא נפוצה מאוד בכל הגילאים, אך בעיקר בגיל ההתבגרות. במרפאה שלנו אנחנו מצליחים להעניק טיפול של ניקוי העור מהפצעים, ללא צורך בתרופות.
דילוג לתוכן